"Geçen her yıl içerisinde kadromuzu ve üretimi geliştirdik..."

 

ÜRÜNLER


Borwerk İşçiliği

9000mm boy ve 3000mm yükseklik ve 40 ton ağırlığa kadar bir çok sektöre yedek parça ve yan sanayi parça üretmektedir.

Tural-erdeniz makina 8000 mm boy 3000 mm yukseklık ve 40 tona kadar borwerk işçiliği ve talaşlı imlat işleri yapabılmektedir

Isıtma Ve Soğutma Silindir İmalatı

2500 mm çap 8000 mm boya kadar ısıtma ve soğutma silindirlerı aynı zamanda süper fınıs sılındırlerı imal edilmektedir.

Çimento Fabrikası Ekipmanları

Firmamız çimento fabrikalarına bir çok çimento ekipmanı ve makinası üretebilmektedir. Bunların başlıcaları gale yatağı imalatı,gale burcu,çeşitli beyaz yataklar,bronz yataklar,hidrolik fırın istinatı,gale merdane imalatı ,muhtelif dişliler,fener dişli imalatı,fener dişli tadilat,roller pres imalatı,kırıcı imalatı,kaplin imalatı,değirmen yatağı imalatı.

Haddehane Ekipmanları

Firmamız her türlü haddehane ekipmanını üretebilmektedir.Bunların içinde hadde ayakları, başlıklar, hadde redüktörleri,muhtelif redüktörler,vinç tamburları,kaplinler gibi bir çok ekipman üretilebilmektedir.

Haddehane Redüktörleri İmalatı

Firmamız tamamen müşterinin istekleri doğrultusunda veya özgür tasarım yaparak redüktor yapabilmektedir aynı zamanda rezizyon işleri de yapabilmektedır.Her türlü hadde redüktörü ve haddehane ekipmanları imal edebilir.

Değirmen Redüktörü

Firmamız her türlü ağır şartlar altında çalışabilen çimento değirmen redüktörleri ve bunlara dişli akşamı ve gerekli yedek parça ve montajı yapabilmektedir.

Hadde Ayağı İmalatı

Firmamız haddaneler için hadde ayakları hadde redüktörleri vinç tamburları dişli imalatı ve gereken tüm ekipmanı üretebilmektedir.

İstinat Rolesi İmalatı

Çimento sektöründe hizmet veren bu ekipmanı firmamız komple üretebilmekte ve gerektiğinde yardımcı ekipmanlarını tedarik edebilmektedir.

Bakır Pirinç Alüminyum Silme ve Dilme Hatları

Bu sektörde gerekli şase merdane ve komple elemanlar üretilmektedir.

Gale Yatağı İmalatı

Gale merdanelerinin yataklamalarında kullanılır.Firmamız aynı zamanda gale merdanelerini gale şaselerini ve bir çok çimento ekipmanlarını üretmektedir.

Çap Torna İşleri

Büyük çaplı ancak fazla ağır olmayan iş parçalarının tornalanması için kullanılırlar. Tornalama çapı çok büyük olduğu için tezgâh fener mili kısmı ve gövde kısmı olarak 2 ayrı bölümdedir.

Çimento Değirmeni İmalatı

Firmamız muhtelif çaplarda çimento değirmeni ve farklı sektörler için değirmen ve ekipmanlarını üretmektedir. Bunların içinde değirmen yatağı değirmen dişlisi gibi bir çok yardımcı ürün bulunmaktadır.

Dişli İmalatı

Çimento,demir,çelik olmak üzere birçok komple reduklar ve dişli üretmekteyiz.Aynı zamanda büyük modüllü dişlilerin revizyonunu yapmaktayız.

Çap 4000 ve 30 module kadar olan dişlilerin torna ve diş açım işlemlerını yapabılmekteyız.ayrıca komple redüktör imlatları mevcuttur

Dik Torna

Firmamız çap 3500 mm ve boy 8000 mm olarak 35 tona kadar tornalama yapacak cnc dik torna ve yatay torna makine parkuruna sahiptir.

Kaplin İmalatı

Firmamız demir çelik fabrikaları,çimento fabrikaları,termik santraller ve birçok farklı sektöre ağır hizmet tipi redüktörler,kaplinler ve kardan şaftlar üretmektedir.

Fener Dişli İmalatı

Firmamız 6 metre çapa kadar fener dişli imalatı revizyonu ve değirmen redüktörü üretebilmektedir. Aynı zamanda bir çok çimento ekipmanı üretebilmektedir.

Rollerpres İmalatı

Roller Pres Sayfamız Yapım Aşamasındadır...

Yardımcı Tahrik Grubu İmalatı

Yapım Aşamasındadır...

Makina Gövde İmalatı

Firmamız bünyesinde bulundurdugu dik ve yatay cnc freze ve borwerk makinalarıyla bir çok sektöre makine gövdeleri ve makina akşamları üretmektedir. Ürün işleme kapasitemiz 9000*3000 mm ebatlarda ve ağırlıkta 40 tona kadardır aynı zamanda cad ve cam programlarını aktif olarak kullanmaktayız.

Ring İmalatı

Firmamız bir çok sektöre ring,çember ve flanş üretmektedir.Bunlar çimento fırın ringleri,kömür kırıcı ringleri ve muhtelif çaplarda ve boylarda çeşitli sektörler için döküm veya çelik ring,çember ve flanşlardır.

Gale Merdane İmalatı

Başta çimento fabrıkaları olmak üzere gale merdene imalatı ve gale yatağı imalatı fırın ringi imalatı yapılabılmektedır.Aynı zamanda bu ekipmanların tadılatı yapılabilir.

Silindir İmalatı

Silindir İmalatı Sayfamız Yapım Aşamasındadır...

Clinker Crusher İmalatı

Yapım Aşamasındadır...

Kılıcı İmalatı

Kılıcı imalatı sayfamız Yapım Aşamasındadır...

Çelikhane Ekipmanları

Uzun yıllar bu sektöre hizmet veren fimamız tecrübesi sayesinde çelikhane ekipmanlarını tamir ve istenildiğinde projeye uygun yeni üretimler gerçekleştirmektedir.

Çelik Kontrüksiyon Talaşlı İmalat

Firmamız bir çok sektöre çelik kontrüksiyon makina imalatı ve güçlü makine parkuruyla talaşlı imalat yapmaktadır.

bilyalı değirmen imalatı

Bilyalı değirmenler mikron düzeyinde öğütme sistemlerinde kullanılmaktadır.uygulama bıçımıne göre kapalı veya acık devre kullanılabılır.degırmen aynaları ,yatak gövdelerı ,çevre dişlileri gunumuz muhendıslıgıne gore tasarlanıp imal edılmektedır.

Çubuklu Değirmen

Çubuklu değirmenler değirmen içerisinde değirmen gövdesinin dönmesi ile birlikte sürtünme kuvvetleri oluşturarak kırma ve öğütme sağlar.degırmenler proseslere göre yaş ve kuru sistem yapılacak şekılde dizayn edilir.

Cnc Dik Torna

Firmamızda cnc dik torna yapılarak yıllardır müşterilerimize en kaliteli malzemelerle en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizlerinde ihtiyacı olması durumunda cnc dik torna hizmetini firmamızdan satın alabilirsiniz.

cnc borwerk

Firmamızda cnc borwerk yapılarak yıllardır müşterilerimize en kaliteli malzemelerle en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizlerinde ihtiyacı olması durumunda cnc borwerk hizmetini firmamızdan satın alabilirsiniz.

hadde sarıcı redüktör

Firmamızda hadde sarıcı redüktör yapılarak yıllardır müşterilerimize en kaliteli malzemelerle en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizlerinde ihtiyacı olması durumunda hadde sarıcı redüktör hizmetini firmamızdan satın alabilirsiniz.

hadde açıcı redüktör

Firmamızda hadde açıcı redüktör yapılarak yıllardır müşterilerimize en kaliteli malzemelerle en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizlerinde ihtiyacı olması durumunda hadde açıcı redüktör hizmetini firmamızdan satın alabilirsiniz.

özel redüktör

Firmamızda özel redüktör yapılarak yıllardır müşterilerimize en kaliteli malzemelerle en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizlerinde ihtiyacı olması durumunda özel redüktör hizmetini firmamızdan satın alabilirsiniz.